Choď na obsah Choď na menu
 


DARUJTE 2%

Milí naši rodičia, fanúšikovia a kamaráti !

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň a podporu v roku 2017 ! Ďakujeme, že aj vďaka Vám môžeme športovať ! Ďakujeme, že sme vďaka Vám mohli našim dievčatám zabezpečiť kvalitné tréningové podmienky, kostýmy, sústredenia a všetko, čo k nášmu športu potrebujeme.  Našimi hlavnými prioritami je výchova mladých talentovaných mažoretiek a reprezentácia obce Záhorská Ves na celoslovenskej úrovni. Len Vy rozhodnete, komu pomôžete ! Iba raz za rok máte šancu sami rozhodnúť, ako bude naložené s peniazmi, ktoré "chtiac-nechtiac" všetci musíme odvádzať štátu.

I tento rok zbierame 2% už priamo na naše občianske združenie !

Buďte súčasťou našich úspechov ! Podporte nás venovaním vašich 2 % práve nám J

  • Názov:  Mažoretkový súbor MERCI
  • Adresa: V Zákostolí 392/8, 90065 Záhorská Ves
  • IČO: 42413249
  • Právna forma: Občianske združenie

bez-nazvu-1.jpg
 

Dôležité termíny:

  • do 31. marca 2018 - Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania
  • do 30. apríla 2018 - Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Popis krokov pre venovanie 2% z dane

Zamestnanci:

  1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
  2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
  3. Najneskôr do 30. apríla 2018 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska alebo prineste k nám do klubu do 15.apríla 2018 !  / Ingrid Vajdečková  tel: 0907 298 911

 

heartheartheartVOPRED VÁM Z CELÉHO SRDCA  ĎAKUJEME !!!heartheartheart

TLAČIVÁ na stiahnutie :

VYHLASENIE_NOVE

POTVRDENIE_DAN