Choď na obsah Choď na menu
 


7. 4. 2015

Štartovná 2015

ŠTARTOVNÁ LISTINA

 

Časový harmonogram

 

7,00 - 8,45                  registrácia, priestorové a zvukové skúšky

9,00                            slávnostný nástup všetkých súborov a otvorenie súťaže

9,15                            SÓLO FORMÁCIE

11,30                          VYHODNOTENIE  SÓLO FORMÁCIÍ

12,00                          DUO/TRIO FORMÁCIE

13,30                           VYHODNOTENIE DUO/TRIO FORMÁCIÍ

13,50                           Nástup trénerov/vedúcich

14,00- 15,00               OBEDOVÁ PRESTÁVKA

15,00                          MISS MERCI POHÁR

15,30                          MINIFORMÁCIE

16,50                          VYHODNOTENIE MINIFORMÁCIÍ

17,20                          VEĽKÉ FORMÁCIE

19,00                           VYHODNOTENIE VEĽKÝCH FORMÁCIÍ

19,30                          ZÁVER SÚŤAŽE

SÓLO BATON DETI

  1. EVITA Čadca - Dorota Slanináková
  2. SAŠETKY Hlohovec - Laura Balážová
  3. MERCI Záh. Ves - Nina Nerádová
  4. DIAMONDS Hlohovec - Lucia Skalická
  5. MARŠÁLKY Snina - Barbora Beňatinská
  6. DREAMS Kys. N. Mesto - Simona Maráčková

SÓLO BATON KADET ml.

  1. ELLA Malacky - Eliška Bačová
  2. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec -  Soffia Lofflerová
  3.  DREAMS Kys. N. Mesto - Anna Hrubá
  4. Bratislavské mažoretky A&M – Nela Šobáňová
  5. SOFFI Lozorno - Zoja Tolkačevová
  6. ASANKA Kys.N.Mesto - Zuzana Stoláriková
  7. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec -  Nina Solčanská
  8. SOFFI Lozorno - Emma Valentová

SÓLO BATON KADET st.

  1. ROYAL Zálesie - Viktória Vašková
  2. MERCI Záh. Ves – Pavlína Kočišová
  3. SAŠETKY Hlohovec - Katarína Vozárová
  4. PINK Galanta - Veronika Putyerová
  5. DIAMONDS Hlohovec - Emma Halmešová
  6. HODONÍNSKE mažoretky - Adéla Pištěková
  7. ROYAL Zálesie - Nikola Balážová
  8. MEISI Stupava - Ema Garajová

SÓLO BATON JUNIOR ml.

  1. MEISI Stupava - Barbora Matkovičová
  2. ASANKA Kys.N.Mesto - Slávka Podpleská
  3. HODONÍNSKE mažoretky - Renata Šavelová
  4. SAŠETKY Hlohovec - Petra Löfflerová
  5. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec - Natália Grznárová
  6. Bratislavské mažoretky A&M – Simona Šimlovičová
  7. HODONÍNSKE mažoretky - Kateřina Čechová
  8. MERCI Záh. Ves – Simona Létalová
  9. SOFFI Lozorno - Dajana Hoózová

SÓLO BATON JUNIOR st.

  1. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec - Kristína Kollárová
  2. SOFFI Lozorno - Viktória Hricová
  3. EVITA Čadca - Nikola Kicošová
  4. SPIRIT Senica - Andrea Ňukovičová
  5. PINK Galanta - Viktória Vrablanská
  6. ELLA Malacky - Daniela Rúžičková

SÓLO BATON SENIOR

  1. ALEXA Šamorín - Andrea Kökényová
  2. SAŠETKY Hlohovec - Radka Švihoríková
  3. MERCI Záh. Ves – Kristína Hrbková
  4. KALIMERO Vyškov, Tešany - Denisa Křížová
  5. DIAMONDS Hlohovec - Sabína Poláková
  6. Mažoretky STAŠKOV – Simona Škulaviková
  7. PINK Galanta - Andrea Lászlóová
  8. ELLA Malacky - Kristína Horecká
  9. EVITA Čadca - Beata Cudráková
  10. MARŠÁLKY Snina - Diana Bubancová

SÓLO POM POM DETI

  1. HODONÍNSKE mažoretky - Alexandra Švarcerová
  2. DREAMS Kys. N. Mesto - Simona Maráčková
  3. SOFFI Lozorno - Emma Mackovičová

SÓLO POM POM KADET

  1. Slovakia DIAMONDS CHEERLEADERS  - Veronica Sinn
  2. ASANKA Kys.N.Mesto - Simona Šutáková
  3. Mažoretky ELLA Malacky - Alexandra Galovičová
  4. DIAMONDS Hlohovec - Dominka Majcíková
  5. Slovakia DIAMONDS CHEERLEADERS - Veronika Kudlejova
  6. DREAMS Kys. N. Mesto - Michaela Vlčková

SÓLO POM POM JUNIOR

  1. PINK Galanta - Paulína Lehocká
  2. KALIMERO Vyškov, Tešany - Karolína Suchorová
  3. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec -  Karin Sobotová
  4. DREAMS Kys. N. Mesto - Michaela Pallová
  5. ASANKA Kys.N.Mesto - Helena Gazdíková
  6. Slovakia DIAMONDS CHEERLEADERS  - Nataša Hanačkova
  7. DIAMONDS Hlohovec - Dominika Brezulová
  8. DREAMS Kys. N. Mesto - Martina Priečková
  9. Slovakia DIAMONDS CHEERLEADERS  - Liliana Mackaničová
  10. KALIMERO Vyškov, Tešany - Veronika Koutníková
  11. SAŠETKY Hlohovec - Petra Löfflerová
  12. Mažoretky Staškov – Lenka Balalová

SÓLO POM POM SENIOR                                       

  1. DREAMS Kys. N. Mesto - Ivana Baliarová
  2. Mažoretky ASANKA Kys.N.Mesto - Alžbeta Trúchla
  3. Slovakia DIAMONDS CHEERLEADERS  - Kristína Gandžalová
  4. DREAMS Kys. N. Mesto - Veronika Tichá
  5. TAKTIK Sobotište - Barbora Kadlečíková

DUO/TRIO BATON DETI

  1. SAŠETKY Hlohovec - Laura Balážová, Bibiana Botová, Aneta Tusková
  2. ROYAL Zálesie - Neita Csiaki, Vivienne Kelemenová, Silvia Safková
  3. MERCI Záh. Ves - Lucia Miškolciová, Veronika Klasová, Grétka Ščepánová
  4. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec - Patrícia Hudáková, Nikola Kolárová, Alexandra Súkeníková
  5. EVITA Čadca - Dorota Slanináková, Patrícia Gavlasová, Linda Matejčíková

DUO/TRIO BATON KADET

  1. HODONÍNSKE mažoretky - Karolína Gregušová, MarkétaRusinská , Agáta Rusinská
  2. MARŠÁLKY Snina - Vladimíra Gáborová, Ema Gerbocová, Sára Rudová
  3. ROYAL Zálesie - Viktória Vašková, Sabína Černá, Patra Chalaniová
  4. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec  - Nina Solčanská, Soffia Lofflerová
  5. MERCI Záh. Ves - Nina Mészárosová ml, Nina Mészárosová st, Vanesa Mychajľuková
  6. ASANKA Kys.N.Mesto - Ema Hermanová, Tatiana Jantová, Klaudia Súkeníková
  7. ELLA Malacky - Eliška Bačová, Alica Blažková, Natália Šibalíková
  8. EVITA Čadca - Aneta Straková, Kristína Franeková, Miroslava Štetiarová
  9. SAŠETKY Hlohovec - Adela Pauková, Simona Hoffmanová, Patrícia Polakovičová

DUO/TRIO BATON JUNIOR ml.

  1. MEISI Stupava - Barbora Matkovičová, Miriam Kováčová
  2. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec  - Karin Sobotová, Natália Grznárová
  3. SOFFI Lozorno - Dajana Hoózová,Adriana Garajová
  4. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec  - Vanesa Hargašová, Kristína Kollárová, Lucia Kollárová
  5. PINK Galanta - Viktória Vrablanská, Veronika Putyerová, Paulína Lehocká
  6. Bratislavské mažoretky A&M - Simona Šimlovičová, Júlia Hromádková
  7. KALIMERO Vyškov Tešany - Karolína Suchorová, Markéta Hrdličková
  8. DIAMONDS Hlohovec - Karolína Brezinová, Isabel Rolfesová
  9. HODONÍNSKE mažoretky - Renata Šavelová, Adéla Pištěková
  10. MERCI Záh. Ves - Monika Matejkovičová, Sabína Zámečníková, Nina Strakošová

DUO/TRIO BATON JUNIOR st.

  1. TAKTIK Sobotište - Barbora Kadlečíková, Katarína Krčková, Natália Neznáma
  2. LASKONKY Modra - Klára Zajíčková, Katarína Valčeková, Simona Heldová
  3. Mažoretky AKORD Hradište - Lívia Krajčíková, Terézia Blažeková
  4. SOFFI Lozorno - Viktória Hricová, Valéria Šusterová
  5. ASANKA Kys. N. Mesto - Rebeka Panáková, Denisa Čičalová, Slávka Podpleská
  6. EVITA ČADCA - Nikola Kicošová, Tamara Macášková, Margaréta Grupačová

DUO/TRIO BATON SENIOR

  1. PINK Galanta - Viktória Vrablanská, Andrea Lászlóová
  2. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec  - Lucia Náhliková, Paulína Štefeková
  3. MERCI Záh. Ves - Barbora Biesiková, Kristína Hrbková
  4. Bratislavské mažoretky A&M - Natália Sopúchová, Zuzana Skláršová, Veronika Jurišová
  5. EVITA Čadca - Beáta Cudráková, Barbora Macášková
  6. ELLA Malacky - Nikola Korychová, Romana Chválová, Daniela Rúžičková
  7. AKADÉMIA mažoretiek Hlohovec  - Mária Kušnírová, Sarah Náhliková, Aneta Blašková

DUO/TRIO POM POM DETI + POM POM KADET

  1. DREAMS Kys.N.Mesto - Aneta Laslopová, Petra Mihaldová, Michaela Vlčková
  2. SOFFI Lozorno - Pavlína Výboštoková,Adriana Garajová
  3. ELLA Malacky - Júlia Baťková, Timea Morávková
  4. DREAMS Kys.N.Mesto - Anabel Špiariaková, Soňa Moravcová, Vivien Padychová (deti)
  5. TAKTIK Sobotište - Klára Jelínková, Simona Nečasová, Sabina Polakovičová

DUO/TRIO POM POM JUNIOR + SENIOR

  1. KALIMERO Vyškov, Tešany - Karolína Suchorová, Markéta Hrdličková
  2. TAKTIK Sobotište - Barbora Kadlečíková,Natália Neznáma
  3. DREAMS Kys.N.Mesto - Michaela Pallová, Viktória Chupáčová, Kristína Ochodničanová
  4. Slovakia DIAMONDS CHEERLEADERS  - Nataša Hanačkova,  Liliana Mackaničova
  5. PINK Galanta - Veronika Putyrová, Paulína Lehocká
  6. DREAMS Kys.N.Mesto - Ivana Baliarová, Martina Priečková, Kristína Cimlová (senior)
  7. Mažoretky STAŠKOV – Lenka Balalová, Sára Ondrušková, Darina Hrušková

MINI BATON DETI

  1. MERCI Záhorská Ves
  2. HODONÍNSKE mažoretky
  3. SPIRIT Senica

MINI BATON KADET

  1. LADIES Trenčianska Teplá
  2. HODONÍNSKE mažoretky
  3. PINK Galanta
  4. MERCI Záhorská Ves
  5. SPIRIT Senica
  6. ROYAL Zálesie

MINI BATON JUNIOR

  1. PINK Galanta
  2. SAŠETKY Hlohovec
  3. ASANKA Kys.N.Mesto
  4. SOFFI Lozorno
  5. LADIES Trenčianska Teplá
  6. MERCI Záhorská Ves
  7. SPIRIT SENICA
  8. LASKONKY Modra

MINI BATON SENIOR

  1. MARŠÁLKY Snina
  2. Bratislavské mažoretky A&M
  3. ELLA  Malacky
  4. EVITA Čadca
  5. SPIRIT SENICA
  6. LASKONKY Modra

MINI POM POM DETI + VF POM POM DETI

  1. DREAMS Kys.N.Mesto - mini
  2. MERCI Záhorská Ves - VF

MINI POM POM KADET + MIX KADET

  1. ELLA Malacky (mix)
  2. Bratislavské mažoretky A&M
  3. PINK Galanta
  4. DREAMS Kys.N.Mesto
  5. TAKTIK Sobotište
  6. ELLA Malacky (pom)
  7. SPIRIT Senica

MINI POM POM / MIX JUNIOR

  1. SOFFI LOZORNO (mix junior )
  2. MERCI Záhorská Ves (pom pom )
  3. Slovakia DIAMONDS CHEERLEADERS  (pom pom)
  4. ASANKA Kys.N.Mesto (mix junior)

MINI POM POM SENIOR

  1. SPIRIT Senica
  2. DREAMS Kys.N.Mesto
  3. Slovakia DIAMONDS CHEERLEADERS 

VF BATON DETI

  1. SOFFI Lozorno
  2. HODONÍNSKE mažoretky
  3. MERCI Záhorská Ves
  4. SAŠETKY Hlohovec
  5. SPIRIT Senica

VF BATON KADET

  1. MARŠÁLKY Snina
  2. Bratislavské mažoretky A&M
  3. PINK Galanta
  4. MERCI Záhorská Ves
  5. TAKTIK Sobotište
  6. SAŠETKY Hlohovec
  7. SOFFI Lozorno

VF BATON JUNIOR

  1. ALEXA Šamorín
  2. SAŠETKY Hlohovec
  3. MERCI Záhorská Ves
  4. Bratislavské mažoretky A&M

VF BATON SENIOR

  1. LASKONKY Modra
  2.  AKORD Hradište
  3. SPIRIT Senica
  4. TAKTIK Sobotište
  5. MARŠÁLKY Snina

VF POM POM KADET

  1. MERCI Záhorská Ves
  2. SAŠETKY Hlohovec

VF POM POM + VF MIX JUNIOR

  1. ASANKA Kys. N. Mesto - mix
  2. TAKTIK Sobotište - mix
  3. MERCI Záhorská Ves
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

MERCI POHAR

LENKA DVORANOVA, 17. 4. 2015 14:31

tešime sa