Choď na obsah Choď na menu
 


5. 6. 2017

ŠTARTOVNÁ LISTINA

NA STIAHNUTIE TU : ŠTARTOVNÁ LISTINA 2017

MERCI POHÁR 2017, Záhorská Ves

ŠTARTOVNÁ LISTINA (aktualizované 5.6.2017)

SÓLO BATON DETI

  1. LASKONKY Modra, Daniela Žitňanská
  2. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV, Eliška Pšeničková
  3. MERCI Záhorská Ves, Sofia Klasová
  4. BELLA Turzovka , Alexandra Trvalcová

SÓLO BATON KADET

  1. ELLA Raková, Simona Stráňavová
  2. ROYAL Zálesie, Vivienne Kelemenová
  3. ČAČANKY Čadca, Ema Halfarová
  4. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV , Nela Tichá
  5. SAŠETKY Hlohovec, Bibiana Bottová
  6. MERCI Záhorská Ves, Nina Nerádová
  7. BELLA Turzovka, Laura Kováčiková
  8. CORDIS Bratislava, Paulínka Valentová
  9. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV, Vanessa Vosáhlová

SÓLO BATON JUNIOR

  1. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV, Andrea Barešová
  2. SOFFI Lozorno, Paulína Výboštoková
  3. Vnorovy, Lenka Hrbáčková
  4. BELLA Turzovka , Valéria Kupšová
  5. ČAČANKY Čadca, Tamara Kafunová
  6. PINK Galanta, Michaela Czéreová
  7. KORDOVÁNKY Rajec, Oliver Kubačák
  8. SAŠETKY Hlohovec, Katarína Vozárová
  9. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV, Adéla Netolická
  10. EDIT Staškov, Kamila Kobolková
  11. LUNA Hlohovec , Emma Halmešová
  12. ELLA Raková, Adela Urbaníková
  13. MEISI Stupava, Miriam Kováčová
  14. PINK Galanta, Veronika Putyerová
  15. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV , Tereza Řezníčková
  16. ELLA Raková, Adela Urbaníková
  17. LUNA Hlohovec , Nina Solčanská
  18. KORDOVÁNKY Rajec, Viktória Buchová

SÓLO BATON SENIOR

  1. SAŠETKY Hlohovec, Petra Löfflerová
  2. SOFFI Lozorno, Valéria Šusterová
  3. Vnorovy, Sabina Mičulková
  4. MARIJA Považská Bystrica, Dominika Stopková
  5. I.NIMA Nitra, Nikol Užovičová
  6. Bratislavské mažoretky A&M, Simona Šimlovičová
  7. ELLA Raková, Nikola Kicošová
  8. ČAČANKY Čadca, Sabina Krenželová
  9. EDIT Staškov, Simona Škulavíková
  10. KORDOVÁNKY Rajec, Petra Cibulková
  11. SOFFI Lozorno, Viktória Hricová

SÓLO 2 BATON SENIOR

  1. Bratislavské mažoretky A&M, Nikoleta Páleschová
  2. EDIT Staškov, Simona Škulavíková
  3. Vnorovy, Sabina Mičulková
  4. SAŠETKY Hlohovec, Petra Löfflerová

SÓLO POM DETI

  1. MERCI Záhorská Ves, Liliana Chlepková
  2. BELLA Turzovka,  Alexandra Trvalcová
  3. Dreams Kysucké Nové Mesto, Alexandra Bačíková
  4. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV, Anna Strnková

SÓLO POM KADET

  1. Postřelmovské mažoretky Hvězdičky, Zuzana Černá
  2. CORDIS Bratislava, Bibiana Krajčovičová
  3. KORDOVÁNKY Rajec, Linda Miškolciová
  4. SAŠETKY Hlohovec, Patrícia Polakovičová
  5. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV , Amálie Verflová
  6. MERCI Záhorská Ves, Lucia Caboňová
  7. SOFFI Lozorno, Nikita Adamkovičová
  8. Dreams Kysucké Nové Mesto, Michaela Vlčková

SÓLO POM JUNIOR

  1. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV, Aneta Kverková
  2. LADIES Trenčianska Teplá, Šárka Polčáková
  3. MERCI Záhorská Ves, Nina Mészárosová
  4. LUNA Hlohovec , Dominika Brezulová
  5. MARIJA Považská Bystrica, Juríčková Kristína
  6. SOFFI Lozorno, Lea Rybárová
  7. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV , Daniela Ouvínová
  8. Dreams Kysucké Nové Mesto, Dominika Ozaniaková
  9. EDIT Staškov, Petra Kaduchová
  10. BELLA Turzovka, Nikola Michalíková
  11. KORDOVÁNKY Rajec, Viktória Bieliková
  12. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV , Libuše Márie Novotná
  13. LADIES Trenčianska Teplá, Veronika Luisa Horná

SÓLO POM SENIOR

  1. SOFFI Lozorno, Adriana Garajová
  2. SAŠETKY Hlohovec, Petra Löfflerová
  3. MARIJA Považská Bystrica, Kabzanová Daniela
  4. KORDOVÁNKY Rajec, Barbora Rizmanová
  5. LARISSA Veľký Cetín, Kristína Nováková

 

DUO/TRIO BATON DETI

  1. ELLA Malacky, Natália Bukovská, Tabita Žáčik, Timea Polovková
  2. MEISI Stupava, Tatiana Lee Durisek, Vanesa Foltýnová
  3. BELLA TURZOVKA, Alexandra Trvalcová, Barbora Oravcová
  4. MERCI Záhorská Ves, Viktória Kňazeová, Sofia Koreničová, Nikol Najvirt
  5. ČAČANKY Čadca, Zoja Gašperáková, Lívia Oravcová

DUO/TRIO BATON KADET

  1. CORDIS Bratislava, Paulínka Valentová, Bibiana Krajčovičová, Laura Chlebová
  2. I.NIMA Nitra, Lenka Matejová, Veronika Matejová
  3. LADIES T.Teplá, Chovancová Michaela, Rýdza Timea, Slivková Alexis
  4. D.STELLA N.BYDŽOV, Věra Orlová Kateřina Hešlarová
  5. SAŠETKY Hlohovec, Bibiana Bottová Patrícia Polakovičová
  6. ELLA Malacky, Natália Šibalíková,Ema Brauneckerová
  7. SOFFI Lozorno, Johana Iváková, Hana Želipská, Klára Horváthová
  8. MERCI Záhorská Ves, Lucia Caboňová, Lucia Miškolciová, Nina Nerádová
  9. ELLA Raková, Gréta Mateičková, Tamara Bučková, Timea Hromadová
  10. LADIES T.Teplá, Horová Natália, Stískalová Denisa
  11. ROYAL Zálesie, Vivienne Kelemenová, Silvia Safková,Neita Csiaki

DUO/TRIO BATON JUNIOR

  1. MEISI Stupava, Kuželová Lucia,Halinárová Lucia ,Kováčová Miriam
  2. EDIT Staškov, Kamila Kobolková, Petra Kaduchová
  3. SOFFI Lozorno, Paulína Výboštoková, Lea Rybárová, Martina Mrázová
  4. A&M Bratislava , Veronika Michalová, Nelka Šobáňová
  5. ROYAL Zálesie, Michaela Mišíková, Nikola Balážová, Nina Zemanová
  6. Vnorovy, Lenka Hrbáčková, Daniela Ondrušová
  7. ČAČANKY Čadca, Tamara Kafunová,Kristína Kazárová, Andrea Kullová
  8. LUNA Hlohovec , Emma Halmešová, Natália Grznárová
  9. SILUET Bratislava, Natália Beňová ,Laura Janegová
  10. ELLA Malacky, Eliška Bačová , Alica Blažková, Júlia Baťková
  11. MEISI Stupava, Lucia Halinárová, Lucia Kuželová
  12. SAŠETKY Hlohovec, Ivana Baranovičová Simona Hoffmannová, Adela Pauková
  13. BELLA Turzovka , Valéria Kupšová, Lucia Blaskovicsová, Nikola Michalíková

DUO/TRIO BATON SENIOR

  1. ČAČANKY Čadca, Aneta Šteinigerová, Barbora Kozáková
  2. KORDOVÁNKY Rajec, Petra Cibulková Magdaléna Mičechová Barbora Rizmanová
  3. I.NIMA Nitra, Nikola Užovičová, Žaneta Osuská, Katarína Týrová
  4. A&M Bratislava , Natália Sopúchová, Simona Šimlovičová, Nikoleta Páleschová
  5. ČAČANKY Čadca, Mária Kumičáková, Sabina Krenželová
  6. Ella Raková, Nikola Kicošová, Mária Rafajová
  7. SOFFI Lozorno, Valéria Šusterová, Adriana Garajová

DUO/TRIO POM DETI

  1. BELLA TURZOVKA, Alexandra Trvalcová, Barbora Oravcová
  2. Dreams K. Nové Mesto, Barbora Beláková Nela Jalovičárová Miroslava Vavreková
  3. SILUET Bratislava,

DUO/TRIO POM KADET

  1. SILUET Bratislava, Ema Šimeková, Ema Kaščáková
  2. ELLA Raková, Gréta Mateičková, Tamara Bučková, Timea Hromadová
  3. D.STELLA N.BYDŽOV, Andrea Dymešová, Tereza Vacková
  4. MARIJA P. Bystrica, Gunišová Mária,Masaryková Zuzana, Sovíková Zuzana
  5. MERCI Záhorská Ves, Zara Komíneková, Emma Mackovičová
  6. EDIT Staškov, Aneta Trnková, Alžbeta Vyšlanová
  7. D.STELLA N.BYDŽOV, Andrea Růžičková, Amálie Verflová
  8. Dreams K. Nové Mesto, Simona Maráčková, Vivien Padychová
  9. ROYAL Zálesie, Neita Csiaki, Saša Struharová

DUO/TRIO POM JUNIOR

  1. LUNA Hlohovec , Dominika Brezulová, Nina Solčanská
  2. Dreams K. Nové Mesto, Dominika Ozaniaková Aneta Laslopová Sophia Bačová
  3. BELLA Turzovka , Valéria Kupšová, Nikola Michalíková, Kristína Vircová
  4. Hvězdičky Postřelmov, Zuzana Černá, Barbora Komendová, Anežka Chaloupková
  5. MARIJA P.Bystrica, Braciníková Natália, Gregušová Andrea, Juríčková Kristína

DUO/TRIO POM SENIOR

  1. Dreams K. Nové Mesto, Ivana Baliarová Martina Priečková
  2. MARIJA P. Bystrica, Kabzanová Barbora, Kabzanová Daniela

MINI BATON DETI

  1. ROYAL Zálesie
  2. SOFFI Lozorno
  3. ČAČANKY Čadca
  4. MERCI Záhorská Ves
  5. LADIES Trenčianska Teplá
  6. SPIRIT Senica

MINI BATON KADET

  1. MEISI Stupava 1
  2. ELLA Malacky
  3. SPIRIT Senica
  4. MERCI Záhorská Ves
  5. ELLA Raková
  6. ROYAL Zálesie
  7. LASKONKY Modra
  8. SAŠETKY Hlohovec
  9. SOFFI Lozorno
  10. MEISI Stupava 2

MINI BATON JUNIOR

  1. LABI Prešov
  2. LUNA Hlohovec
  3. I.NIMA Nitra
  4. LADIES Trenčianska Teplá
  5. MERCI Záhorská Ves
  6. SAŠETKY Hlohovec
  7. ČAČANKY Čadca
  8. ELLA Malacky
  9. BELLA Turzovka
  10. ROYAL Zálesie
  11. Bratislavské mažoretky A&M

MINI BATON SENIOR

  1. ČAČANKY Čadca 1
  2. SPIRIT Senica
  3. SAŠETKY Hlohovec
  4. Bratislavské mažoretky A&M
  5. ČAČANKY Čadca 2
  6. ELLA Raková

MINI POM DETI

  1. Dreams Kysucké Nové Mesto
  2. SOFFI Lozorno

MINI POM KADET

  1. MERCI Záhorská Ves
  2. MARIJA Považská Bystrica
  3. EDIT Staškov
  4. Dreams Kysucké Nové Mesto

MINI POM JUNIOR

  1. EDIT Staškov
  2. MARIJA Považská Bystrica

MINI POM SENIOR

  1. Dreams Kysucké Nové Mesto
  2. LARISSA Veľký Cetín
  3. MARIJA Považská Bystrica

MINI MIX KADET

  1. MERCI Záhorská Ves
  2. LASKONKY Modra
  3. EDIT Staškov
  4. ROYAL Zálesie
  5. KORDOVÁNKY Rajec

MINI MIX JUNIOR

  1. MERCI Záhorská Ves
  2. KORDOVÁNKY Rajec
  3. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV

VEĽKÁ FORMÁCIA – RODIČOVSKÝ TÍM

  1. EDIT STAŠKOV
  2. SPIRIT SENICA
  3. MERCI ZÁHORSKÁ VES

VEĽKÁ FORMÁCIA BATON DETI

  1. SPIRIT Senica
  2. TAKTIK Sobotište
  3. MERCI Záhorská Ves

VEĽKÁ FORMÁCIA BATON KADET

  1. Bratislavské mažoretky A&M
  2. PINK Galanta
  3. SPIRIT Senica
  4. ELLA Raková
  5. MERCI Záhorská Ves
  6. ČAČANKY Čadca
  7. SAŠETKY Hlohovec

VEĽKÁ FORMÁCIA BATON JUNIOR

  1. SOFFI Lozorno
  2. LABI Prešov
  3. ELLA Raková
  4. PINK Galanta
  5. Bratislavské mažoretky A&M

VEĽKÁ FORMÁCIA BATON SENIOR

  1. SPIRIT Senica
  2. ČAČANKY Čadca
  3. LABI Prešov
  4. Bratislavské mažoretky A&M

VEĽKÁ FORMÁCIA POM DETI

  1. MERCI Záhorská Ves
  2. EDIT Staškov
  3. SPIRIT Senica

VEĽKÁ FORMÁCIA POM KADET

  1. MARIJA Považská Bystrica
  2. I.NIMA Nitra
  3. EDIT Staškov
  4. Dreams Kysucké Nové Mesto
  5. SOFFI Lozorno
  6. MERCI Záhorská Ves
  7. SPIRIT Senica
  8. TAKTIK Sobotište

VEĽKÁ FORMÁCIA POM JUNIOR + SENIOR

  1. MARIJA Považská Bystrica
  2. EDIT Staškov
  3. MARIJA Považská Bystrica (S)

VEĽKÁ FORMÁCIA MIX KADET

  1. KORDOVÁNKY Rajec
  2. DIAMONDS AND STELLA NOVÝ BYDŽOV

VEĽKÁ FORMÁCIA KLASICKÁ MAŽORETKA

  1. TAKTIK Sobotište
  2. SAŠETKY Hlohovec
  3. ROYAL Zálesie