Choď na obsah Choď na menu

21. 11. 2015

Natália Vajdečková

• Dátum narodenia: 27.február 1994
  • Vzdelanie: Univerzita Komenského v Bratislave, katedra žurnalistiky
  • Pozícia v súbore: vedúca súboru a trénerka všetkých vekových kategórií

smiley O mne smiley

nana1.jpg

Mažoretky ma sprevádzajú životom už od detstva. V škôlkarskych časoch, presnejšie v štvrtom roku života ma do tajov tohto nádherného športu dostala pani učiteľka Lenka Matúšková. Písal sa rok 1998 a myslím, že nikto a vôbec nie ja si pomyslel, že budem raz stáť na čele mažoretkového súboru. Na čele vlastného mažoretkového súboru. Celú škôlku a základnú školu som tancovala v rámci ,,krúžku". Žiadne súťaže - len tak pre radosť. Po odchode spomínanej pani učiteľky do zahraničia, prišla do nášho kolektívu mažoretkových dievčat nová trénerka - Daniela Bukovská, Mračnová. Prišli prvé reálne pohľady na mažoretkový šport. Technika, choreografie, kostýmy, súťaže. Pôsobili sme pod menom Mažoretky Danielita a patrili sme pod našu obec Záhorská Ves ale i pod CVČ Malacky. Moje pôsobenie v tomto súbore trvalo do roku 2011. V tento istý rok uzrel svetlo sveta i mažoretkový súbor MERCI. Súbor, ktorý začínal od úplnej nuly a pod mojím vedením - podľa mojich predstáv. Začiatky boli ako vždy ťažké a možno ešte ťažšie ako si môže niekto myslieť... Popravde, sama som ani nedúfala, že sa dostaneme tam, kde sme dnes. Tvrdá drina, poctivá práca, denno - denná obeta, starosti - no tie najväčšie radosti, láska k deťom a láska k mažoretkovému športu a vy všetci, čo ste vo mňa a v MERCI verili, veríte, podporovali ste a naďalej podporujete môžete za to, že momentálne do piatej sezóny vstupujeme v niekoľkých vekových kategóriach, máme za sebou nezabudnuteľné, krásne životné okamihy, na stupňoch víťazov sme stáli viac ako sme kedy dúfali a na konte máme niekoľko titulov VICEMAJSTERIEK SLOVENSKA a EURÓPY.

Ďakujem všetkým, ktorí mi pomáhajú a dovoľujú snívať môj sen...

MOTTO: ,,Láska, ktorú dávaš - sa ti dva krát vráti "heart

• mobil: 0918 593 160